eventum - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: 
    To view more details of this issue, or to update it, please visit the following URL
uk: 
    Перейдіть за посиланням, щоб отримати більше інформації про запит.

en: % Complete
uk: % завершено

en: %1 Field
uk: %1 Поле

en: %1$s Group
uk: %1$s Группа

en: %1$s or greater
uk: %1$s чи більше

en: %1$s or less
uk: %1$s чи менше

en: %1:
    %2 ago
uk: %1
    %2 назад

en: (All Issues)
uk: (всі запити)

en: (Alternate domains that point to 'Address Hostname')
uk: (Альтернативні домєни, що звертаються до "Адреса хоста"

en: (Open Issues)
uk: (активні запити)

en: (This MUST contain a real email address, e.g. "%1" or "%2")
uk: (Тут має бути реальна email адреса, така як "%1" чи "%2")

en: (This will be included in the From address of all emails sent by Eventum)
uk: (Буде додано в поле Від: адреси всіх електронних листів, що будуть  відправлені системою Eventum)

en: (This will be included in the From address of all notes sent by Eventum)
uk: (Буде додано в поле Від: адреси всіх приміток, що будуть  відправлені системою Eventum)

en: (Tip: port defaults are 110 for POP3 servers and 143 for IMAP ones)
uk: (зазвичай порт 110 для РОР3 серверів, і порт 143 для ІМАР)

en: (archived)
uk: (заархівовано)

en: (default folder is INBOX)
uk: (INBOX - папка по замовчуванню)

en: (e.g. %1)
uk: (наприклад %1)

en: (hold 'ALT' key and press '3' one time) - to access the 'Search' box
uk: Щоб потрапити в строку пошуку, одночасно натисніть ALT + 3

en: (hold 'ALT' key and press '4' one time) - to access the 'Go' box
uk: Щоб потрапити в строку швидкого переходу, одночасно натисніть ALT + 4

en: (in hours please)
uk: (будьласка в годинах)

en: (literally)
uk: (буквально)

en: (separate multiple addresses with commas)
uk: (при  вказанні декількох адрес, розділяйте їх комами)

en: (this color will be used in the issue listing page)
uk: (цей колір буде  використаний на  сторінці перегляду запитів)

en: (three letter abbreviation)
uk: (абревіатура з трьох букв)

en: -- Select One --
uk: -- Виберіть користувача --

en: <b>NOTE:</b> Email will <b>NOT</b> be sent to the notification list, if this option if chosen. This is useful as way to backload a set of emails into an existing issue.
uk: <b>ПРИМІТКА:</b> Ел.лист <b>НЕ БУДЕ</b> розісланий по списку, якщо не буде вказана ця опція. Може бути корисно для зворотнього завантаження набору ел.листів у існуючий запит.

en: <b>NOTE:</b> Email will be broadcasted to the full notification list, including any customers, if this option is chosen.
uk: <b>ПРИМІТКА:</b> Ел.лист буде розісланий по списку, включаючи  всіх  клієнтів, якщо вказана  ця опція.

en: <b>NOTE:</b> Email will be saved as a note and broadcasted only to staff users.
uk: <b>ПРИМІТКА:</b> Ел. лист буде збережаний як примітка і  відправлено тільки співробітникам.

en: A new issue was just created and assigned to you.
uk: Тільки що був створений новий запит і назначений вам.

en: A new issue was just created in the system.
uk: В системі тількищо було  створено новий запит.

en: A new user was just created for you in the system.
uk: В системі тількищо був створений новий користувач

en: ADDED
uk: Додано

en: ADVISORY: Your reply will be sent to the notification list.
uk: ІНФОРМАЦІЯ: Ваша відповідь буде надіслано по списку повідомлень.

en: ALERT:
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

en: ALL
uk: ВСІ
