eventum - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: % Complete
ta: % முடிந்தது

en: %1$s Group
ta: %1$s குழு

en: %1:
    %2 ago
ta: %1:
    %2 முதல்

en: (e.g. %1)
ta: (உ.ம். %1)

en: -- Select One --
ta: -- ஒன்றை தெரிவுசெய் --
