eventum - en to lv translation catalogue (126 entries)

en: % Complete
lv: % izpildīti

en: %1 Field
lv: %1 lauks

en: %1$s Group
lv: %1$s grupa

en: %1$s or greater
lv: %1$s vai lielāks

en: %1$s or less
lv: %1$s vai mazāks

en: (All Issues)
lv: (Visi uzdevumi)

en: (Alternate domains that point to 'Address Hostname')
lv: (Citi domēni, kuri norāda uz  'Adreses saimniekdatoru')

en: (Open Issues)
lv: (Aktuālie uzdevumi)

en: (This MUST contain a real email address, e.g. "%1" or "%2")
lv: (Šeit jāievada īsta e-pasta adrese, piemēram, "%1" vai "%2".)

en: (Tip: port defaults are 110 for POP3 servers and 143 for IMAP ones)
lv: (Padoms: noklusētie porti ir 110  POP3 serveriem un 143 IMAP serveriem)

en: (archived)
lv: (arhivēts)

en: (default folder is INBOX)
lv: (noklusētā mape ir INBOX)

en: (e.g. %1)
lv: (piem., %1)

en: (hold 'ALT' key and press '3' one time) - to access the 'Search' box
lv: (turiet taustiņu [ALT] un nospiediet [3]) — lai aktivizētu meklēšanas lodziņu

en: (hold 'ALT' key and press '4' one time) - to access the 'Go' box
lv: (turiet taustiņu [ALT] un nospiediet [4]) — lai aktivizētu atvēršanas lodziņu

en: (in hours please)
lv: (stundās, lūdzu)

en: (separate multiple addresses with commas)
lv: (vairākas adreses atdaliet ar komatu)

en: (three letter abbreviation)
lv: (trīs burtu saīsinājums)

en: -- Select One --
lv: -- Izvēlieties --

en: A new issue was just created in the system.
lv: Tikko tika izveidots jauns uzdevums.

en: A new user was just created for you in the system.
lv: Jums tikko tika izveidots jauns lietotāja konts.

en: ADDED
lv: PIEVIENOTS

en: AND / OR
lv: Un / Vai

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Abbreviation:
lv: Saīsinājums:

en: Account Creation
lv: Kontu izveide

en: Account Manager
lv: Kontu pārvaldnieks

en: Account Preferences
lv: Lietotāja izvēles

en: Account Signup
lv: Konta reģistrācija

en: Add
lv: Pievienot

en: Add Phone Call
lv: Jauna telefonsaruna

en: Add Phone Entry
lv: Jauna telefonsaruna

en: Add Time Entry
lv: Jauna laika piezīme

en: Advanced Options
lv: Papildu opcijas

en: Advanced Search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: All Issues
lv: Visi uzdevumi

en: An Error Was Found
lv: Radusies kļūda

en: Assigned
lv: Uzdots

en: Associated Issues
lv: Saistītie uzdevumi

en: Associated Issues:
lv: Saistītie uzdevumi:

en: Attached Files
lv: Piesaistītie faili

en: BLOCKED
lv: Bloķēts

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Back to Top
lv: Uz augšu

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Update
lv: Atcelt

en: Category
lv: Kategorija

en: Category:
lv: Kategorija:

en: Cc
lv: CC

en: Change Password
lv: Mainīt paroli

en: Change Status To
lv: Mainīt stāvokli uz

en: Clear Filters
lv: Noņemt filtrus

en: Close Issue
lv: Slēgt uzdevumu

en: Close Window
lv: Aizvērt logu

en: Closed
lv: Slēgts

en: Color
lv: Krāsa

en: Color:
lv: Krāsa:

en: Column Name
lv: Kolonas nosaukums

en: Comments:
lv: Komentāri:

en: Commit Message
lv: Komentārs par izmaiņām

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Continue
lv: Turpināt

en: Create Draft
lv: Jauns melnraksts

en: Create Issue
lv: Jauns uzdevums

en: Date
lv: Laiks

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Drafts
lv: Melnraksti

en: Edit Notification List
lv: Norādīt paziņojumu saņēmējus

en: Edit Signature
lv: Rediģēt parakstu

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: E-pasta adrese

en: Email Address:
lv: E-pasta adrese:

en: Email Notifications
lv: Paziņojumi pa e-pastu

en: Email Signature
lv: E-pasta paraksts

en: Error: Please provide your email address.
lv: Lūdzu, norādiet savu e-pasta adresi!

en: Error: the given email address is not allowed to be added to the notification list.
lv: Kļūda: šo e-pasta adresi pievienot paziņojumu saņēmējiem nav atļauts.

en: Expected Resolution Date
lv: Paredzamais atrisinājuma datums

en: Expected Resolution Date:
lv: Paredzamais atrisinājuma datums:

en: File
lv: Fails

en: Files
lv: Faili

en: Files are Attached
lv: Tiek piesaistīti faili

en: Fix Spelling
lv: Labot pareizrakstību

en: For example
lv: Piemēram

en: From
lv: No

en: From:
lv: No:

en: Go
lv: Atvērt

en: Go Back
lv: Atpakaļ

en: Group
lv: Grupa

en: Group By
lv: Grupēt pēc

en: Group:
lv: Grupa:

en: Help
lv: Lietošanas instrukcija

en: Help Topics
lv: Lietošanas instrukcijas temati

en: History of Changes
lv: Aktivitāšu hronoloģija

en: History of Changes to Issue
lv: Aktivitāšu hronoloģija uzdevumam

en: Hours
lv: Stundas

en: I Forgot My Password
lv: Esmu aizmirsis savu paroli

en: IMAP Folder
lv: IMAP mape

en: IRC Notifications:
lv: Paziņojumi IRC

en: Initial Description
lv: Sākotnējais apraksts

en: Internal Notes
lv: Piezīmes

en: Last Updated
lv: Pēdējoreiz atjaunināts

en: List Issues
lv: Uzdevumu saraksts

en: Move
lv: Pārvietot

en: My Assignments
lv: Mani uzdevumi

en: Next Issue
lv: Nākamais uzdevums

en: Next Note
lv: Nākamā piezīme

en: No Drafts Found
lv: Melnrakstu nav

en: No Notes Found
lv: Piezīmju nav.

en: No internal notes could be found.
lv: Iekšējo piezīmju nav.

en: No resolution date given
lv: Atrisinājuma datums nav norādīts.

en: Note
lv: Piezīme

en: Notification List
lv: Paziņojumus saņem

en: Notification List:
lv: Paziņojumus saņem:

en: Phone Calls
lv: Tālruņa sarunas

en: Please choose a category
lv: Izvēlieties kategoriju

en: Please choose a priority
lv: Izvēlieties prioritāti

en: Please choose a status
lv: Izvēlieties stāvokli

en: Post Internal Note
lv: Jauna piezīme

en: Previous Issue
lv: Iepriekšējais uzdevums

en: Previous Note
lv: Iepriekšējā piezīme

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Priority:
lv: Prioritāte:

en: Private
lv: Privāts

en: Private:
lv: Privāts:
