eventum - en to et translation catalogue (276 entries)

en: % Complete
et: % valmis

en: (archived)
et: (arhiveeritud)

en: -- Select One --
et: -- Vali üks --

en: ALL
et: KÕIK

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Account Manager
et: Kontopidaja

en: Account Preferences
et: Konto valikud

en: Action
et: Toiming

en: Action Type
et: Toimingu tüüp

en: Action Type:
et: Toimingu tüüp:

en: Actions
et: Toimingud

en: Active
et: Aktiivne

en: Add
et: Lisa

en: Add Action
et: Lisa toiming

en: Add Condition
et: Tingimuse lisamine

en: Add Files
et: Lisa faile

en: Add New Files
et: Lisa uued failid

en: Administration
et: Haldamine

en: Administrator
et: Administraator

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Advanced Search
et: Laiendatud otsing

en: All
et: Kõik

en: An Error Was Found
et: Leiti viga

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Areas
et: Alad

en: Ascending
et: Kasvav

en: Assigned
et: Omistatud

en: Attachments
et: Manused

en: Attachments:
et: Kaasatud failid:

en: Available Languages
et: Saadaolevad keeled

en: Avg
et: Keskm

en: BLOCKED
et: BLOKITUD

en: Back
et: Tagasi

en: Back to Top
et: Tagasi üles

en: Between
et: Vahemikus

en: Bulk Update
et: Hulkmuudatus

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel Update
et: Katkesta uuendamine

en: Category
et: Kategooria

en: Category:
et: Kategooria:

en: Cc
et: Koopia

en: Change Password
et: Muuda parooli

en: Check Spelling
et: Kontrolli õigekirja

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear Selections
et: Puhasta valikud

en: Close
et: Sulge

en: Close Form
et: Vormi sulgemine

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Closed
et: Suletud

en: Color
et: Värvus

en: Color:
et: Värvus:

en: Column Name
et: Veeru nimi

en: Combo Box
et: Valikukast

en: Comments:
et: Kommentaarid:

en: Configuration
et: Seadistused

en: Configuration Parameters
et: Konfiguratsiooni parameetrid

en: Confirm New Password
et: Kinnita uus parool

en: Continue
et: Jätka

en: Count
et: Arv

en: Create Account
et: Loo kasutaja

en: Create Account Manager
et: Loo konto haldur

en: Create Category
et: Loo kategooria

en: Create Group
et: Loo grupp

en: Create Note
et: Loo märkus

en: Create Priority
et: Loo prioriteet

en: Create Project
et: Projekti loomine

en: Created
et: Loodud

en: Customer
et: Klient

en: Customers
et: Kliendid

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Field
et: Kuupäevaväli

en: Date Range
et: Ajavahemik

en: Day
et: Päev

en: Day of Week
et: Nädalapäev

en: Default Priority:
et: Vaikimisi tähtsus:

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Alias
et: Kustuta alias

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Details
et: Üksikasjad

en: Developer
et: Arendaja

en: Developers
et: Arendajad

en: Disabled
et: Keelatud

en: Drafts
et: Mustandid

en: Edit Categories
et: Muuda kategooriaid

en: Edit Signature
et: Allkirja redigeerimine

en: Email
et: E-post

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Emails
et: E-postid

en: Enabled
et: Lubatud

en: End
et: Lõpp

en: End date
et: Lõppkuupäev

en: End:
et: Lõpp:

en: Error: Please provide your email address.
et: Viga: Palun sisesta kehtiv e-posti aadress.

en: Field
et: Väli

en: Field Type
et: Välja tüüp

en: File
et: Fail

en: Filenames
et: Failinimed

en: Files
et: Failid

en: From
et: Saatja

en: From:
et: Saatja:

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Full Name:
et: Täisnimi:

en: General Setup
et: Üldseadistused

en: Generate
et: Genereeri

en: Go
et: Mine

en: Go Back
et: Tagasi

en: Greater Than
et: suurem kui

en: Group
et: Grupp

en: Group:
et: Grupp:

en: Handler
et: Käsitleja

en: Help
et: Abiinfo

en: Home
et: Kodu

en: Hostname
et: Masinanimi

en: Hostname:
et: Masina nimi:

en: IMAP over SSL
et: IMAP üle SSLi

en: IMAP, no TLS
et: IMAP, ilma TLSita

en: IMAP, with TLS
et: IMAP, TLSiga

en: Inactive
et: Mitteaktiivne

en: Incoming
et: Sissetulev

en: Integer
et: Täisarv

en: Internal Notes
et: Sisemised märkmed

en: Interval
et: Intervall

en: Label
et: Pealdis

en: Label:
et: Pealdis:

en: Last Action Date
et: Viimase toimingu kuupäev

en: Last Update
et: Viimane uuendus

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Left
et: Vasak

en: Less Than
et: väiksem kui

en: Levels:
et: Tasemed:

en: Line
et: Joon

en: Login
et: Logi sisse

en: Logout
et: Logi välja

en: Mailbox
et: Postkast

en: Manage Categories
et: Kategooriate haldamine

en: Manage Groups
et: Gruppide haldamine

en: Manage Users
et: Kasutajate haldamine

en: Manager
et: Haldur

en: Members
et: Liikmed

en: Message
et: Teade

en: Message:
et: Teade:

en: Mobile
et: Mobiil

en: Monday
et: Esmaspäeval

en: Month
et: Kuu

en: Move
et: Liiguta

en: MySQL Database
et: MySQL-i andmebaas

en: Name
et: Nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: New Alias
et: Uus alias

en: New Password
et: Uus parool

en: Next
et: Edasi

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Note
et: Märkus

en: Notes
et: Märkused

en: Number of Days
et: Päevade arv

en: Office
et: Kontor

en: Operator
et: Operaator

en: Operator:
et: Operaator:

en: Options
et: Seaded

en: Order
et: Järjestus

en: Other
et: Muu

en: Other:
et: Muud:

en: Outgoing
et: Väljaminev

en: Owner
et: Omanik

en: Password
et: Salasõna

en: Password:
et: Salasõna:

en: Pending
et: Ootel

en: Phone Calls
et: Telefonikõned

en: Please enter a valid email address.
et: Palun sisesta kehtiv e-posti aadress.

en: Please enter your password.
et: Palun sisesta parool.

en: Preferences
et: Seadistused

en: Priority
et: Prioriteet

en: Priority:
et: Prioriteet:

en: Private
et: Privaatne

en: Private:
et: Salajane:

en: Project
et: Projekt

en: Project Lead
et: Projekti juht

en: Projects
et: Projektid

en: Public
et: Avalik

en: Rank
et: Järk

en: Reason
et: Põhjus

en: Received
et: Vastu võetud

en: Recent
et: Hiljutine

en: Recent Activity
et: Viimased tegevused

en: Recipient
et: Saaja

en: Recipients
et: Saajad

en: Recipients:
et: Saajad:

en: Register
et: Registreeri

en: Reminder
et: Meeldetuletus

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Selected
et: Eemalda valitud

en: Removed
et: Eemaldatud

en: Replacement
et: Asendus

en: Reply
et: Vasta

en: Report
et: Aruanne

en: Report Type
et: Aruande tüüp

en: Reports
et: Aruanded

en: Required Fields
et: Kohustuslikud väljad

en: Resolution
et: Lahendus

en: Role
et: Roll

en: Save
et: Salvesta

en: Save Search
et: Salvesta otsing

en: Save as Draft
et: Salvesta mustand

en: Search
et: Otsing

en: Search Results (%1 issues found)
et: Otsingu tulemused (leitud %1 issuet)

en: Search Results (%1 issues found, %2 - %3 shown)
et: Otsingu tulemused (leitud %1 issuet, näitan %2 - %3)

en: Send Email
et: Saada e-kiri

en: Sender
et: Saatja

en: Sender:
et: Saatja:

en: Set
et: Määra

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: Sort By
et: Sorteerimine

en: Sort Order
et: Sortimisjärjestus

en: Spell Check
et: Õigekirja kontroll

en: Staff
et: Meeskond

en: Start
et: Algus

en: Stats
et: Statistika

en: Status
et: Staatus

en: Status:
et: Seisund:

en: Statuses
et: Olekud

en: Subject
et: Teema

en: Submit
et: Saada päring

en: Submitted
et: Saadetud

en: Suggestions:
et: Soovitused:

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Summary:
et: Kokkuvõte:

en: Sunday
et: Pühapäeval

en: Switch
et: Lülita

en: Test Settings
et: Testi sätteid

en: Text Input
et: Tekstisisend

en: Time Period
et: Periood

en: Time Spent
et: Kulutatud aeg

en: Title
et: Pealkiri

en: Title:
et: Pealkiri:

en: To
et: Saaja

en: To:
et: Saaja:

en: Total
et: Kokku

en: Type
et: Tüüp

en: Type:
et: Tüüp:

en: URL
et: Aadress

en: Update
et: Uuenda

en: Upload File
et: Laadi fail üles

en: User
et: Kasutaja

en: User Details
et: Kasutaja info

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Users
et: Kasutajad

en: Value
et: Väärtus

en: Value:
et: Väärtus:

en: Viewer
et: Vaataja

en: WARNING
et: HOIATUS

en: Warning
et: Hoiatus

en: Week
et: Nädal

en: Week starts on:
et: Nädal algab:

en: Weekly
et: Iganädalane

en: Yes
et: Jah

en: as
et: kui

en: ascending
et: kasvav

en: day
et: päev

en: days
et: päev(a)

en: delete
et: kustuta

en: descending
et: kahanev

en: first name
et: eesnimi

en: hours
et: tundi

en: keywords
et: võtmesõnad

en: last name
et: perekonnanimi

en: mon
et: kuu

en: month
et: kuu

en: or
et: või

en: page
et: lehekülg

en: pending
et: ootel

en: week
et: nädal

en: year
et: aasta
